uzun hatlı gerçek ateş
Gelişmiş ateş teknolojisi ve tasarımı ile doğal ateşin cazibesi ve sıcaklığını bir araya getiren Planika, sonsuz alevlerin doğal renklerinde kendini göstermesini sağlayan benzersiz bir çözüm sunuyor; Fire Line Automatic. Geniş şömine yelpazemiz, tüm iç tasarımlar için harikadır. Modern şömine tasarımlarında tüm iç tasarım fikirlerine benzersiz bir değer kazandıran çığır açıcı bir adımdır.
Gelişmiş teknoloji sayesinde akıllı şömineler, kullanım kolaylığıyla birlikte sınırsız yerleştirme olasılıkları sunmaktadır. Alev boyutunu ayarlamak için kullanılan bir elektronik sistemle donatılmış olan şömine, uzaktan kumanda veya akıllı cihaz ile çalıştırılabilmekte ve Akıllı Ev Sistemiyle olan entegrasyonu ile daha fazla kontrol olasılıkları sunmaktadır; kanepenizden kalkmadan alev seviyesini ayarlamanın sağlayacağı konforu bir düşünün. Lineer şömine lüks bir üründür; en önemli niteliği en yüksek kalitedeki teknolojik çözümleri içermesi ve her bir son detaya gösterilen büyük önemdir. Ticari bir çözüm arıyorsanız Fire Line Automatic koleksiyonu tam size göredir. Bu modern ve zarif şömineler tüm çağdaş ev ve ticari mekan iç tasarımlarıyla uyumludur. İnovatif teknolojiye dayalı olan bu ürünler tüm sofistike projelere uyacak şekilde özel olarak tasarlanabilmektedir.

aşağı in
özelleştirme

Tasarımınızla kusursuz uyuma sahip bir şömine aradığınız oldu mu? Planika, gömme şöminenin müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilmesini sağlayan sınırsız olasılıklar sunmaktadır. Herhangi bir fiziksel bağlantı ve egzoz sistemi gereksinimi bulunmayan Planika şömineleri, her bir iç tasarım fikrinin gerçeğe dönüşmesini sağlayan sınırsız yerleştirme olasılıkları sunmaktadır. Birkaç birimi birlikte yerleştirerek açık şömineniz için sonsuz bir ateş hattı oluşturabilirsiniz. Özel şömine, hem ticari hem konut projeleri için uygun olan benzersiz ve özel bir üründür. Uzunluğu fark etmeksizin her bir lineer ateş, tek bir uzaktan kumanda veya mobil cihaz ile çalıştırılabilmektedir.

Modern şömine tasarımları, yalnızca şöminenin görsel yönü için değil gelişmiş teknolojik çözümler için de geçerlidir. En yüksek düzeyde güvenlik, yakıt yanma verimliliğini sağlayan ve ideal biçim ve yüksekliğe sahip doğal, sarı alevlerin oluşturulmasını sağlayan Yanan Etanol Buharı (BEV) teknolojisi olmasaydı uzun hatlı gerçek ateşlerin oluşturulması da mümkün olmazdı. Planika, şöminelerin yalnızca ahşap, eski stil ve can sıkkınlığıyla alakalı olmadığını kanıtlıyor. Şömine inovasyon ve benzersizlik demektir; modern bir ev dekorundaki gerçek bir ateştir. Uzun ateş hattı, pek çok olasılık sağlayan olağanüstü bir şömine çözümüdür.

aşağı in
Neden planika
Dünya çapında
deneyim
 • Pazardaki 15 yıl
 • 80’den fazla ülkede memnuniyet
 • Tüm kıtalarda çok sayıda proje
 • Üstün özel ve ticari tasarımlar
  (Marriott, Hilton, Kempinski ve diğerleri)
PATENTLİ BEV
TEKNOLOJİİSİ
 • Yakıt ve alev arasında doğrudan
  temas yoktur
 • Kokusuz, dumansız, külsüz
 • En temiz yanma süreci
 • Doğal, parlak alevler
 • Daha uzun yanma süresi
Neden Planika?
KİŞİYE ÖZEL
TASARIMLAR – FIRE
LINE OTOMATİK
 • Sınırsız uzunlukta ateş keyfi için özel modeller
 • Özelleştirilebilir renk ve uzunluk
  (RAL paleti)
 • Sınırsız uygulama seçenekleri ile
  zor bağlantılar ve baca gerektirmez
 • Projelerin tüm aşamalarında
  şömineyi yerleştirmek için kolay kurulum
 • Yardım ve tavsiye için uzman ekip
AKILLI
TEKNOLOJİ VE
DETAYLI GÜVENLİK
 • TÜV, UL VE ULC SERTİFİKALARI
 • Çoklu güvenlik sensörleri: sıcaklık
  sensörü, eğim sensörü, çocuk kilidi, CO2 sensörü,
  taşma sensörü
 • Akıllı cihaz kontrolü
 • Akıllı ev sistemlerine uygun
 • Uzaktan kumanda
 • Komplex projeler – Bir yata ilk defa
  bio etanol şömine uygulamasını biz yaptık
 • Detaylı güvenlik özellikleri birçok kamu ve özel
  alanda kanıtlandı
 • Şöminenin işleyişi detaylı microprocessor ile sürekli kontrol ediliyor
 • Basit kontrol paneliaşağı in
Gelişmiş teknoloji
Planika sürekli olarak teknolojik gelişime vurgu yapmaktadır. Ürünlerimiz en yüksek güvenlik ve kalite gereksinimleriyle uyumludur. Gerçek ateş hissini yaşamanız için Planika'nın inovatif şömineleri biyoalkol bazlı yakıtla çalışır. Temiz ve ekolojik olan bu yakıt, çift arıtma süreciyle üretilen yenilenebilir, çevre dostu bir enerji kaynağıdır. Patentli BEV teknolojisine (Yanan Etanol Buharları) dayalı olarak ateş üretimi, buhar yakma süreciyle gerçekleştirilir. Dolayısıyla, sıvı ile alevler arasından doğrudan bir temas yoktur. Şömine, duman, koku veya kül olmadan yanabilir. Hiçbir zararlı madde salmaz. Teknolojisi sayesinde alev yüksekliğinin ayarlanmasına olanak sağlar ve gerçek ateş ambiyansını doğrudan size getirir. Egzoz sistemi gerekli olmadığı için Planika’nın şömineleri sınırsız yerleştirme olasılıklarıyla birlikte kullanım kolaylığı sağlar. Spesifik projelere uygun olarak özel tasarım gömme şömineler yapılabilir.
alt1
koku yok
alt2
kül yok
alt3
duman yok
alt4
zor bağlantılar yok
alt5
eko yakıt
alt6
BEV teknolojisi
alt7
çocuk kilidi
alt8
alev botu ayarlama
alt9
ölçüye göre üretim
alt10
akıllı ev sistemi
alt11
özel tasarım
alt12
renk seçenekleri
Planika, personelimizin üretilen her bir şömineyi test ettiği ve Planika'nın Otomatik Bio şömineler alanında pazar lideri olmaya devam etmesi için sürekli olarak yeni teknolojiler araştırdığı gelişmiş bir laboratuvara sahiptir. Ürünlerimiz çeşitli sertifikalara sahiptir ve kullanıcılarının konforunu artırmak için ürünlerimizi Akıllı Ev Sistemi entegrasyonu imkanıyla donattık. Cihazda ayrıca herhangi bir tutarsızlığa karşı elektronik sistemden anlık müdahalelerin gerçekleştirilmesini sağlayan çok sayıda güvenlik sensörü bulunmaktadır. Planika ürünlerini kullanırken en yüksek güvenliğin sağlanması için genel olarak ısı ve yanma süreci gelişmiş elektronik sistemler ve bir mikroişlemci ile tamamen kontrol edilmektedir.